Wycieczka klas 1-3

Wycieczka klas 1-3

Po raz kolejny uczniowie klas 1-3 skorzystali z repertuaru Krakowskiego Katolickiego Teatru. Tym razem wybraliśmy się na przedstawienie pt. : „Jaś i Małgosia”, które odbyło się w kinie „Lot” w Świdniku. Nie zawiedliśmy się! Było dużo śmiechu, a aktorzy mieli dobry kontakt z tak wymagającą publicznością. To nie był koniec atrakcji. Udaliśmy się w podniebne przestworza na symulatorze lotu. Zlokalizowany w Strefie historii w Świdniku pozwala na rozbudzanie pasji lotniczych. Wszyscy okazali duże zainteresowanie (nawet niektórzy wykonywali akrobacje lotnicze). Loty odbywały się w okolicy Lublina, Łęcznej. Niestety nikt nie doleciał do naszej szkoły (bo nie trafił). W dalszej podróży kontynuowaliśmy zainteresowanie lotnictwem ale od strony przyziemnej. Zwiedziliśmy terminal pasażerski na Lotnisku „Lublin”. Wróciliśmy pełni wrażeń i zadowolenia.

Tekst: Iwona Szuplewska

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content