Wycieczka klas starszych

Wycieczka klas starszych

Wycieczka szkolna klas starszych do Świdnika

29 listopada 2023 r. uczniowie klas starszych uczestniczyli w wyjeździe do kina „LOT” w Świdniku na spektakl teatralny „Balladyna”. Sztuka została zaprezentowana przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa na podstawie dramatu Juliusza Słowackiego. Utwór jest jedną z lektur obowiązkowych w podstawie programowej. Historia Balladyny pokazuje, że nasze czyny zawsze pociągają za sobą konsekwencje. Młodzież po raz kolejny miała możliwość obcować z aktorami, poczuć atmosferę tajemniczości i grozy. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych efektów wizualnych oraz pięknej dekoracji.

Następnie nasza grupa udała się do Parku Avia, gdzie spędziła czas na rekreacji i wspólnych zabawach na pływalni.

Opiekunowie: Magdalena Falkiewicz, Katarzyna Kondracka i Michał Guz

Tekst: Magdalena Falkiewicz

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content