I Gminna Olimpiada Sportowa o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łańcuchowie

I Gminna Olimpiada Sportowa o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łańcuchowie

I Gminna Olimpiada Sportowa w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie – Podsumowanie Wydarzenia

1 grudnia 2023 roku, nasza szkoła miała zaszczyt być gospodarzem I Gminnej Olimpiady Sportowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łańcuchowie. Wydarzenie to zgromadziło uczniów z wszystkich szkół z Gminy Milejów, tworząc atmosferę rywalizacji, sportowej pasji i wspólnoty.

W trakcie zawodów, uczniowie reprezentujący naszą szkołęTj. Magdalena Gajowiak,Wiktoria Tylec, Dominika Wachowiec, Pola Siudzińska, Adam Manaj, Łukasz Pikul, Mateusz Wasilak, Karol Wójcik, wzięli udział we wspaniałych konkurencjach sportowych, które sprawdziły ich umiejętności, wytrzymałość i determinację. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowania do Olimpiady.

Jesteśmy dumni z osiągnięcia naszej szkoły podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Z ogromną radością informujemy, że zdobyliśmy 2. miejsce, co jest nie tylko dowodem na talent i wyszkolenie naszych uczniów, ale także na silną więź i współpracę wśród członków naszej społeczności szkolnej.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom i uczniom za wsparcie, które okazali podczas organizacji i trwania olimpiady. Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane. Dziękujemy przede wszystkim Panu Michałowi Guzowi, który był głównym organizatorem i prowadzącym Olimpiadę.

Gratulujemy również pozostałym szkołom z Gminy Milejów za udział w Olimpiadzie i dziękujemy za fair play i atmosferę sportowej rywalizacji.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych sportowych wyzwań i mamy nadzieję, że nasza szkoła będzie kontynuować tradycję udziału w takich inspirujących wydarzeniach.

Dziękujemy wszystkim za udział i wspólnie zacierajmy ręce na kolejne sportowe sukcesy naszej szkoły!

Tekst i zdjęcia: Michał Guz

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content