Wycieczka do Świdnika

Wycieczka do Świdnika

Każdy mniejszy lub większy człowiek zapoznał się w swoim życiu z baśnią braci Grimm „Kopciuszek”, jak nie w formie pięknie wydanej książki to w postaci filmu animowanego. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I-III obejrzeli teatralną adaptację tej pięknej baśni. W kolorowej scenerii, aktorzy zaczarowali wszystkich wywołując wzruszenie, zaciekawienie oraz moc śmiechu. Zadowolenia ciąg dalszy, miał miejsce w Mc Donaldzie. Będąc tak blisko „Portu Lotniczego Lublin” postanowiliśmy zwiedzić halę odlotów i zobaczyć lotnisko z bliska. Niektórzy nawet mieli ochotę na wycieczkę podniebną na „gapę”. Atrakcją tego dnia stał się również pierwszy w tym roku padający śnieg.

Tekst i zdjęcia: Pani Iwona Szuplewska

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content