SPOTKANIE Z POLICJANTKAMI Z KPP W ŁĘCZNEJ

SPOTKANIE Z POLICJANTKAMI Z KPP W ŁĘCZNEJ

W dniu dzisiejszym w ramach współpracy z KPP w Łęcznej odwiedziły nas sierżant sztabowa Anna Brodaczewska oraz młodszy aspirant Izabela Zięba, które przypomniały uczniom klas I – VIII i przedszkolakom zasady bezpiecznego zachowania się w czasie wakacji: nad wodą, w ruchu drogowym oraz podczas spotkania z nieznajomym. Panie policjantki przypomniały także o prawach i obowiązkach każdego dziecka i odpowiedzialności karnej za niedozwolone czyny. Ważnym tematem było zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo podczas prac w gospodarstwie rolnym. Na spotkaniu zwrócona została również uwaga na problem związany z nieodpowiednim korzystaniem z internetu. Panie policjantki wyraźnie zaznaczyły, że zakładanie profili na platformach społecznościowych jest niedozwolone jest przez dzieci. Tekst i zdjęcia: Pani Emila Kostrobało

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content