DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji w szkole rodzice przygotowali dla swoich pociech szereg atrakcji. Rada Rodziców zamówiła dmuchane ślizgawki, ufundowała watę cukrową, popcorn oraz nagrody w konkursach przygotowanych przez panie: Anetę Wójcik, Joannę Kowalczyk, Sylwię Tabaczewską – Roczon. Rodzice upiekli też ciasta. Nie zabrakło również pieczonych kiełbasek, które przygotowali pracownicy obsługi. Dzieci pod opieką rodziców i nauczycieli miło spędziły czas. Wszystkim obecnym oraz tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie imprezy składamy serdeczne podziękowania. Sponsorem musów owocowych był Z.P.O.W. Milejów Sp z o.o. , któremu również dziękujemy.

Tekst: Pani Magdalena Falkiewicz i Pani Sylwia Tabaczewska – Roczon

Zdjęcia: Zuzia Sierpień i Pani Sylwia Tabaczewska –  Roczon

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content