Mobilne Laboratoria Przyszłości

Mobilne Laboratoria Przyszłości

9.01.2022 r.  odwiedzili nas edukatorzy z Mobilnych Laboratoriów Przyszłości. Akcja ma na celu aktywne i kreatywne wykorzystanie sprzętu objętego projektem i wzbudzenie zainteresowania nowoczesnymi technologiami wśród nauczycieli i uczniów. Edukatorzy poprowadzili prezentację z zakresu mikrokontrolerów, druku 3D, multimediów. Uczniowie mogli wypróbować sztuczną inteligencję i ruchem swojej dłoni poprowadzić węża po ekranie. Kolejna grupa edukowała się na temat druku 3D i urządzeń objętych programem. Dziękujemy edukatorom, którzy starali się zainteresować i zaktywizować wszystkich uczniów biorących udział w warsztatach.

Tekst: pani Anna Nazarewicz

Zdjęcia: pani Anna Nazarewicz i pani Magdalena Falkiewicz

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content