Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

13 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość. Na wstępie Pani Dyrektor Jolanta Wójcik przywitała przybyłych na uroczystość gości – babcie i dziadków. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły JASEŁKA. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy oraz wspólnie z nimi śpiewać kolędy. Występ małych artystów wprawił wszystkich w radosny nastrój, pojawiły się także łzy wzruszenia. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i miłym upominkiem przygotowanym wspólnie z nauczycielami. Natomiast rodzice przygotowali słodki poczęstunek w postaci samodzielnie upieczonych ciast. Babcie i dziadkowie mogli podziwiać też swoje portrety namalowane prze wnuków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez tę uroczystość, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Uśmiech, radość i duma, które towarzyszyły tej wyjątkowej uroczystości, dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas. Mamy nadzieję, że ten piękny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i seniorów.

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content