Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej w Milejowie

Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej w Milejowie

23 uczniów klas I-VII : Wojciechowski Jan, Barszczyk Klaudia, Bartosiewicz Dominika, Gajkoś Filip, Gajowiak, Marcel, Kowalczyk Jagoda, Drzewiecka Lucyna, Stamirowski Bartosz, Wojciechowska Zuzanna Banaszek Wiktoria, Wójcik Szymon, Chapuła Igor, Drzewiecka Helena, Roczon Bartłomiej, Jabłoński Krzysztof, Jabłońska Julia, Paśnik Kacper, Gajowiak Kamil, Stamirowska Ewa Szurek Magdalena, Wasilak Jakub, Bartosiewicz Zuzanna, Czuchryta Filip, reprezentowało naszą szkołę w Gminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Milejowie, którego organizatorem i sponsorem było Forum Kobiet Gminy Milejów przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury. Zespół „Kornelowce” (taką nazwą kontynuujemy tradycję patriotyczną w Gminie Milejów) zaprezentował się z utworem „Kocham Wolność” , zespołu –„Chłopcy z Placu broni”. Możemy być dumni z naszych uczniów. W sposób godny i śpiewający zaprezentowali postawę patriotyczną. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom przygotowującym, pani Iwonie Szuplewskiej i pani Katarzynie Kondrackiej.

Tekst: Iwona Szuplewska

Zdjęcia: Izabela Czmuda

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content