DZIEŃ CHŁOPAKA – DNIEM KOSZULI

DZIEŃ CHŁOPAKA – DNIEM KOSZULI

Samorząd Uczniowski postanowił wprowadzić w nasze szkolne życie trochę elegancji i barwnych kolorów.

Dzień Chłopaka został ogłoszony Dniem Koszuli.

Uczniowie i nauczyciele przyodziali ten ponadczasowy element garderoby i wszyscy wyglądali bardzo dostojnie. Wszyscy mogli zaprezentować się w elegancki sposób, wybierając jako element garderoby dowolną koszulę. Były koszule w kratkę, w kropki, w kwiatki, motylki, gładkie i w ciapki.

Koszula to ponadczasowy element garderoby. Poprawia prezencję i można dostosować ją do każdej okazji. Od wieków stanowiła podstawowy ubiór każdego mężczyzny, lecz dziś nie może jej zabraknąć również w damskiej szafie. W tym dniu uczniowie naszej szkoły wspólnie zadbali o szyk i elegancję. Musimy przyznać, że gustowne stroje dziewcząt i chłopców zrobiły ogromne wrażanie.

Zdjęcia: Pani Emilia Kostrobało

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content