BAL KARNAWAŁOWY 2024

BAL KARNAWAŁOWY 2024

Ach… co to był za bal…. ❄️🤴👸🥳🎄🎅🥳🧚‍♀️🦹💃🕺💃

Zabawa karnawałowa to niezwykły dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 27 stycznia w naszej szkole pojawiły się przebrane za różne postacie bajkowe dzieci.💃🕺🦸‍♂️🦹🧚‍♀️ Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle – zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami zachęcała do zabawy.

Na tą okazję zaproszono DJ i wodzireja, którzy zabawiali dzieci przy dźwiękach znanych przebojów. Były pląsy, zabawy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Wspaniałym gościem na naszym balu był Mikołaj🎅, który przyniósł ze sobą słodkie prezenty🎁. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci a wspólna zabawa przyniosła niezapomniane chwile. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie kawiarenki, loterii fantowej oraz przygotowanie paczek choinkowych, a dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Dziękujemy również wszystkim pracownikom i nauczycielom naszej szkoły za pomoc przy organizacji balu…..

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku.

Tekst: Anna Kudelska i Monika Rydz Szewczyk

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content