III Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Oj maluśki, maluśki…”

III Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Oj maluśki, maluśki…”

Dnia 25 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie odbył się III Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Oj maluśki, maluśki…” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Milejów Pana Tomasza Surysia. Naszą Szkołę reprezentował zespół KORNELOWCE w składzie: Helena Drzewiecka, Tomasz Stańko i Dominika Wachowiec, który w kategorii klas IV-VI zajął II miejsce. Do konkursu uczniowie zostali przygotowani przez Pana Mariana Gańskiego i Pana Janusza Bączka. Oceny dokonała komisja w składzie: Pan Maciej Olech – absolwent Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, pedagog, dyrygent, multiinstrumentalista oraz wokalista współpracujący z wieloma orkiestrami i zespołami oraz Pan Robert Biały – muzyk, basista, akustyk, pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie. Gratulacje dla Heleny, Tomasza , Dominiki, ich rodziców oraz opiekunów.

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content