Podsumowanie projektu 'Wsparcie tworzenia i aktywizacji rad młodzieżowych oraz samorządów uczniowskich i studenckich”.

29 listopada w Zespole Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie odbyło się podsumowanie projektu 'Wsparcie tworzenia i aktywizacji rad młodzieżowych oraz samorządów uczniowskich i studenckich”.

Naszą szkołę godnie prezentowały uczennice klasy I V Nikola Murgała i Helena Drzewiecka wraz z panią Izabelą Czmuda i panią Dorotą Murgała.

Spotkanie było doskonałą okazją do integracji uczniów ze szkół z terenu Gminy Milejów. Był też słodki poczęstunek i zajęcia na strzelnicy.

Zdjęcia: Izabela Czmuda i Dorota Murgała