Obchody „Światowego Dnia Pluszowego Misia”

Obchody „Światowego Dnia Pluszowego Misia”

25 listopada swoje święto obchodził najlepszy przyjaciel dzieci i najmilsza zabawka- Pluszowy Miś. W naszym przedszkolu obchody „Światowego Dnia Pluszowego Misia” odbywały się w piątek. W tym dniu pluszowe misie opanowały naszą przedszkolną salę. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia swojego pluszowego przyjaciela🧸. Dzieci poznały historię powstania święta Pluszowego Misia🧸, wysłuchały ciekawostek z życia misiów – bohaterów literackich i filmowych.Przedszkolaki tańczyły z misiami, brały udział w gimnastyce z misiem, wykonały pracę plastyczna „Miś z włóczki” a na koniec dnia przygotowały swoim misiom ucztę urodzinową. Była też Misiowa fotobudka i pamiątkowe medale. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości i wspólnej zabawy.

Tekst i zdjęcia: Monika Rydz – Szewczyk

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content