MAMY SUKCES

MAMY SUKCES!

Co roku, nasi uczniowie z sukcesami reprezentują szkołę w różnych konkursach pozaszkolnych. W tym roku pięć uczennic – Zuzanna Wojciechowska, Lucyna Drzewiecka – kl.3, Helena Drzewiecka – kl.4, Wiktoria Tylec – kl.5, Magdalena Szurek – kl.7 przygotowały się do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 27 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.

Organizatorzy eliminacji wojewódzkich (Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Centrum Kultury w Lublinie) zaproponowali temat „Sny i marzenia – „Trzeba życie w sen zmienić, a ze snu wykuć rzeczywistość”.

Gratulacje dla Zuzanny i Magdaleny, które będą reprezentowały naszą szkołę i Gminę Milejów w powiatowych eliminacjach. Ze względu na chorobę Lucyna i Helena nie mogły zaprezentować się ze swoim repertuarem.

Dziękujemy uczestniczkom za zaangażowanie, a rodzicom i nauczycielom za pomoc w przygotowaniu naszych zdolnych uczennic.