Mam tę moc!!! „Koncert z piosenkami z bajek Disneya”

Dnia 11 grudnia uczniowie klas I – III wzięli udział w „Koncercie z piosenkami z bajek Disney’a”, który odbył się w Lublinie. Do krainy bajek przeniósł nas Olaf – bałwanek, którego dzieci znają z bajki „Kraina Lodu”. Podczas koncertu usłyszeliśmy takie utwory jak Strasznie już być tym królem chcę (Król Lew), Chcieć znaczy móc (Nasze Magiczne Encanto), Na morza dnie (Mała Syrenka), Pół kroku stąd (Vaiana- Skarb Oceanu), Nie bój się chcieć (Zwierzogród), Druha we mnie masz (Toy Story) oraz Mam tę moc (Kraina Lodu), a także wiele innych znanych piosenek. Dzieci miały możliwość wysłuchania wspaniałego śpiewu młodych artystów na żywo. Koncert wzbogacony był prezentacją multimedialną pobudzającą wyobraźnię młodego widza Uczniowie znali większość piosenek, a niektóre z nich śpiewali wspólnie z aktorami. Najładniej zabrzmiała piosenka z ulubionej przez dzieci Krainy Lodu „Mam tę moc”, którą śpiewała cała widownia. Rozśpiewani i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.