MAJOWE ŚWIĘTA

W piątek 29 kwietnia 2022 r. odbył się w naszej szkole montaż słowno-muzyczny poświęcony MAJOWYM ŚWIĘTOM.

Uroczystość zainicjowało wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu narodowego.

Następnie zabrała głos Pani Dyrektor Jolanta Wójcik, która w krótkim przemówieniu przybliżyła uczniom historię świat obchodzonych w maju. Odczytano też Odezwę Komitetu Honorowego Obchodów Święta Narodowego Trzeciego Mają w Województwie Lubelskim.

Po przemówieniu Pani dyrektor i odczytaniu odezwy uczniowie przedstawili montaż słowno – muzyczny o tematyce historyczno – patriotycznej. Wszystkim obecnym uświadomiono, że warto znać historię Polski i pielęgnować patriotyzm w nas samych każdego dnia.

Na koniec Pani dyrektor podziękowała uczniom i nauczycielom za przygotowanie i przedstawienie części artystycznej.

Część artystyczną i dekoracje przygotowali: Pani Magdalena Falkiewicz, Pani Anna Obara i Pan Janusz Bączek.

Zdjęcia: Pani Anna Obara