DZIEŃ MAMY I TATY

DZIEŃ MAMY I TATY

Dzisiaj w NASZEJ SZKOLE była piękna uroczystość z okazji DNIA MAMY I TATY.

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też co roku w Szkole nauczyciele pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca.

Zawsze wszystkim brakuje słów, aby PODZIĘKOWAĆ za matczyną i ojcowską odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie!!!

W dniu dzisiejszym były piękne życzenia, piosenki i wiersze dla MAMY i TATY. Uczniowie klasy VII i VIII zatańczyli dla rodziców poloneza. Każde dziecko przygotowało dla swoich rodziców upominek. Na koniec był słodki poczęstunek.

Zdjęcia: Pani Anna Obara

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content