GMINNY DZIEŃ GODNOŚCI „W MAGICZNYM ŚWIECIE”

GMINNY DZIEŃ GODNOŚCI „W MAGICZNYM ŚWIECIE”

Dzisiaj w NASZEJ SZKOLE odbył się Gminny Dzień Godności ,,W MAGICZNYM ŚWIECIE”, nad którym honorowy patronat objął Wójt Gminy Milejów. W uroczystości wzięły udział placówki oświatowe z terenu Gminy Milejów: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białce, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łysołajach, Szkoła Podstawowa im. Natalii Nekraszowej w Jaszczowie, Przedszkole Samorządowe w Milejowie. Swoją obecnością uroczystość zaszczycili:

  • Zofia Tchurzewska- Sekretarz Gminy Milejów,
  • Mariola Dziurka – Przewodnicząca Zarządu Forum Kobiet Gminy Milejów,
  • Marzanna Sych  – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaszczowie
  • Alicja Ciepielewska – Kot- Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białce.

Reprezentanci poszczególnych szkół przedstawili swoje talenty. Mogliśmy zobaczyć wspaniałe tańce, wysłuchać piosenek i wierszy. Uroczystość uświetnił występ naszej szkolnej koleżanki z Ukrainy Ariany Podhainy Ukraińskiego Championa z zakresu hip- hop. Natomiast mama Ariany poprowadziła ,,mini warsztaty” taneczne hip- hop.

Serdecznie Dziękujemy rodzicom z naszej szkoły za przygotowanie pysznych ciastek i kanapek.

Dziękujemy Gminie Milejów oraz Forum Kobiet Gminy Milejów za sponsorowanie upominków dla uczestników Gminnego Dnia Godności. Była to piękna i wartościowa uroczystość.

Zdjęcia: Pani Anna Obara

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content