Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty

„Dziękujemy za wszystko, co dla nas robicie.
W przyszłości nasze życie, będzie waszej miłości odbiciem”.
Bycie rodzicem, to nie lada wyzwanie, ale to najpiękniejsza i najważniejsza rola, jaką można sobie wyobrazić. I chociaż czasem nie jest łatwo, to jednak warto nie tylko w tych dniach, ale w każdej chwili zastanowić się nad sensem słów – „Mama i Tata”.
Dnia 27 maja 2024 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji pięknego święta jakim jest Dzień Mamy i Taty. Cała uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11:00 powitaniem przez Panią dyrektor szkoły Jolantę Wójcik. Zostali zaproszeni wyjątkowi goście – Mamusie i Tatusiowie, którzy bardzo licznie przybyli świętować ten wyjątkowy dzień.
Program artystyczny został przygotowany przez uczniów, przedszkolaków naszej szkoły przy współpracy wielu nauczycieli. Nie zabrakło wzruszających słów oraz dobranych do tej okoliczności piosenek oraz tańca –Poloneza. W ten sposób dzieci chciały wyrazić szacunek jakim darzą swoich rodziców, okazać im swoją miłość i podziękować za trud jaki wkładają w ich wychowanie.
Po pięknych występach zakończonych wspólnym odśpiewaniem „Sto lat” na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania przez dzieci własnoręcznie wykonanych upominków, całusom i uściskom nie było końca. Można było również zrobić sobie rodzinne zdjęcie w kwiatowej fotobudce.
Nie zabrakło pysznych ciast, które przygotowali rodzice. Za które serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy Pani dyrektor, uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i Radzie Rodziców za udaną współpracę przy uroczystości. To dzięki Wam tego dnia w naszej szkole było bardzo wesoło, uroczyście i wzruszająco.
Tekst: Pani Iwona Szuplewska
Zdjęcia: Pani Magda Kusyk, Pani Iwona Szuplewska

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content