Zabawa integracyjna „Wspólna Przygoda”

Zabawa integracyjna „Wspólna Przygoda”

Dnia 21 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Ostrówku odbyła się zabawa integracyjna dla uczniów klas IV-VI pod hasłem „Wspólna Przygoda”. W wydarzeniu brali udział uczniowie szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV – Jabłoński Krzysztof, Kocot Adam oraz Tylec Marcin. Celem tej inicjatywy było stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery, w której uczniowie z niepełnosprawnościami mieli okazję do wspólnej zabawy, wkazania się wiedzą i sprytem. Rozwijania umiejętności pracy zespołowej oraz nawiązywania kontaktów rówieśniczych. Wszystko to odbyło się w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Starosty Powiatu Łęczyńskiego, Starostwa Powiatowego w Łęcznej oraz Wójta Gminy Puchaczów. Organizatorom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i mile spędzony czas 🙂

Tekst i zdjęcia:Pani Izabela Czmuda

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content