DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

Zgodnie z tradycją szkoły w dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Ślubowania klasy pierwszej.

Na początku były piosenki i wiersze. Uczniowie złożyli wszystkim pracownikom szkoły życzenia. Głos zabrała Pani dyrektor, która podziękowała nauczycielom i pracownikom za trud wkładany w nauczanie i wychowanie oraz złożyła życzenia nieustającej satysfakcji, entuzjazmu, aktywności i radości   z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Następnie uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali się przed zebraną publicznością. Po występie   w obecności Pani Dyrektor, rodziców, nauczycieli   i uczniów ślubowali być godnymi Polakami         i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania.

Pani Dyrektor Jolanta Wójcik poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka zamieniała go w prawdziwego ucznia.  Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominek.

To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content