DZIEŃ DZIECKA

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca – Dzień Dziecka.  W naszej szkole 1 czerwca 2022 roku był szczególnym dniem – dniem bycia razem i radości z tego, że możemy działać jako grupa.

Dzień Dziecka  rozpoczął się od wspólnego spotkania przed szkołą, podczas którego pani dyrektor Jolanta Wójcik, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia oraz odczytała list Lubelskiego Kuratora Oświaty pani Teresy Misiuk z życzeniami skierowanymi do uczniów.

Były tańce,  zabawy, zawody oraz wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz dogoterapia. Był tez popcorn , wata cukrowa i ciastka. Każde dziecko od Rady Rodziców otrzymało wafelek Prince Polo oraz słodkie musy od firmy Dawtona.

Natomiast Uczniowie klasy 5 z „prowiantem” wyruszyli rano na wycieczkę rowerową do Wólki Bieleckiej.

Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.