Święto Pieczonego Ziemniaka

W dniu 27 września w naszej szkole odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Głównym celem imprezy było propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, podtrzymywanie tradycji Święta Pieczonego Ziemniaka i oczywiście dobra zabawa.
Na początku Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych: uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Cała społeczność szkolna z zaangażowaniem brała udział w przygotowanych na ten dzień konkursach i zabawach. Było m.in. zbieranie ziemniaków na czas, rzut do celu, mecz piłki nożnej i wiele innych zabaw z ziemniakiem w „roli głównej”. Jak zwykle największe emocje wzbudziło przeciąganie liny. Samorząd Uczniowski zorganizował plastyczny ziemniaczany kącik. Uczestnicy posilali się kiełbaskami z ogniska, można było też zakupić ciasta przygotowane przez rodziców. Największym powodzeniem cieszyła się oczywiście wata cukrowa i popcorn. Oczywiście nie mogło zabraknąć pieczonych ziemniaków.
Pan Piotr jak zwykle zadbał o oprawę muzyczną imprezy. Pogoda dopisała, więc wszyscy bawili się świetnie. Dziękujemy uczniom, pracownikom i rodzicom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.
Szczególne podziękowania kierujemy dla Rady Rodziców, która zapewniła dzieciom watę cukrową , popcorn i słodkości za udział w konkursach.