ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Po nieco dłuższych wakacjach społeczność szkolna przywitała nowy rok szkolny 2023/24. Rozpoczęliśmy od udziału w Mszy Świętej w parafii św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie. Następnie wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Zgodnie z tradycją wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Pani dyrektor Jolanta Wójcik powitała wszystkich zebranych, a następnie złożyła uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom obsługi życzenia na nowy rok szkolny. Pani dyrektor przypomniała również, że 1 września Polacy upamiętniają 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Następnie odczytano list skierowany do szkół przez Lubelską Kurator Oświaty panią Teresę Misiuk. Uczniowie pod kierunkiem Katarzyny Kondrackiej i Anny Kudelskiej przygotowali krótką część artystyczną. Wszystkim, a w szczególności uczniom, jeszcze raz życzymy wytrwałości, sukcesów i pozytywnej energii w nowym roku szkolnym.

Tekst: Pani Magdalena Falkiewicz

Zdjęcia: Pani Anna Obara

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content