Wycieczka do Lublina na magiczny spektakl musicalowy pt. „Alicja w krainie czarów”.

Wycieczka do Lublina na magiczny spektakl musicalowy pt. „Alicja w krainie czarów”.

29.02.2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I-III wybrali się na wycieczkę do Lublina na magiczny spektakl musicalowy pt. „Alicja w krainie czarów”.

Wykonawcami byli artyści Teatru Muzycznego „Forte” z Wrocławia. Było to imponujące widowisko z elementami dobrego humoru wzbudzające zainteresowanie dzieci. Ogromnym atutem widowiska były przestrzennie rozbudowane kostiumy, barwna i rozbudowana scenografia tworząca magiczną atmosferę oraz fantastyczne iluminacje świetlne. Dodatkowo przemycony został aspekt tolerancji – „Nie oceniaj kogoś po wyglądzie”. Po spektaklu było dużo czasu na ulubione przez dzieci frytki, coca-colę oraz inne smakowitości z restauracji McDonald’s. To było dopełnienie udanego pobytu w Lublinie.

Tekst: Iwona Szuplewska

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content