Wycieczka do Lublina

Wycieczka do Lublina

Wycieczka klas starszych do Lublina
01 marca 2024 r. uczniowie klas starszych uczestniczyli w wycieczce do Lublina. W programie znalazł się musical na podstawie „Zemsty” Aleksandra Fredry, zaprezentowany w Sali Kongresowej UP przez Teatr Muzyczny Forte z Wrocławia. Młodzież klas VI-VII po raz kolejny miała możliwość obcować z aktorami i poznać nowy gatunek sceniczny. Następnie grupa udała się na lodowisko, gdzie spędziła czas na rekreacji. Klasy IV-V w tym samym czasie uczestniczyły w lekcji W-Fu na trampolinach w Strefie Wysokich Lotów, a potem obejrzały w kinie CinemaCity najnowszą ekranizację książki „Akademia pana Kleksa” Jana Brzechwy. Film bardzo się spodobał. Na koniec nie mogło zabraknąć posiłku w restauracjach McDonald i KFC
Opiekunowie: Janusz Bączek, Izabela Czmuda, Magdalena Falkiewicz, Katarzyna Kondracka, Aneta Wójcik
Tekst: Magdalena Falkiewicz
Zdjęcia: Magdalena Falkiewicz, Katarzyna Kondracka, Aneta Wójcik

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content