UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022-2023

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022-2023

Dnia 01.09.2022r. w Szkole Podstawowej w Łańcuchowie uczniowie, nauczyciele i rodzice przywitali nowy rok szkolny. Pierwszy dzień szkoły rozpoczęliśmy od udziału w Mszy Świętej w parafii św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie. Następnie cała społeczność szkolna zgromadziła się w hali sportowej naszej szkoły. Odbył się tam uroczysty apel inauguracyjny. Pani Dyrektor Jolanta Wójcik powitała wszystkich uczniów naszej szkoły, życzyła im wielu wspaniałych przygód, sukcesów i zapału do nauki. Nauczyciele odebrali życzenia satysfakcji z podejmowanych działań i dumy z osiągnięć swoich podopiecznych, a rodzice udanej współpracy z nauczycielami i wychowawcami. W związku z przypadającą na ten dzień 83. rocznicą wybuchu II Wojny Światowej, uczniowie przygotowali krótką część artystyczną. Uczczono także minutą ciszy śmierć wszystkich poległych podczas tej wojny. Wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, jeszcze raz życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii w nowym roku szkolnym.

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content