ŚWIETO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

ŚWIETO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

2 października w naszej szkole uczciliśmy jesienne Święto Pieczonego Ziemniaka. Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych: uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Cała społeczność szkolna bawiła się, biorąc udział w „ziemniaczanych” konkursach. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Jak zwykle największe emocje wzbudziło przeciąganie liny. Samorząd Uczniowski zorganizował kącik wesołego ziemniaka, gdzie można było wykonać ziemniaczane ludziki, skorzystać z malowania twarzy i twórczo spędzić czas. Uczestnicy posilali się kiełbaskami z ogniska, można było też zakupić ciasta przygotowane przez rodziców. Największym powodzeniem cieszyła się oczywiście wata cukrowa. Pan Piotr zadbał też o oprawę muzyczną imprezy. Pogoda dopisała, więc wszyscy bawili się świetnie. Dziękujemy uczniom, pracownikom i rodzicom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.

Tekst: Pani Magdalena Falkiewicz

Zdjęcia: Magdalena Falkiewicz, Aneta Wójcik, Teresa Zgolińska, Anna Kudelska i Sylwia Tabaczewska Roczon

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content