Spotkanie z Panem Jackiem Łapińskim

Spotkanie z Panem Jackiem Łapińskim

22 kwietnia 2022 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Milejowie, filia w Łańcuchowie we współpracy ze Szkołą Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie zorganizowała spotkanie autorskie z Panem Jackiem Łapińskim – pisarzem, prawnikiem, przedsiębiorcą, pasjonatem psychologii pozytywnej, podróżnikiem, pływakiem i piłkarzem.

Pan Jacek jest autorem książek: „Dlaczego warto czytać?”, „Z uśmiechem Ci do twarzy!” i „Jak być lepszym”.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: IV – VIII. Usłyszeli oni, między innymi odpowiedzi na pytania: Jak wyglądałby świat bez książek?, Jak ważne w życiu jest rozwijanie swoich pasji?

Autor mówił również o wpływie pozytywnego myślenia na nasze życie i o tym, jakie znaczenie ma czytanie przez nas książek 📖📚Czytanie wymaga zaangażowania i uruchomienia wyobraźni, co rozwija naszą osobowość, rozwój kulturalny, pomaga zmniejszać stres a także pozwala na odkrywanie swoich pasji…👍🆗

Czytanie książek i dobry humor to lepsze życie!🙂🙂🙂

Tekst: Pani Jolanta Pikul

Zdjęcia: Pani Izabela Szymczuk

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content