WIECZOREK POŻEGNALNY KLASY VIII
Dodane przez admin dnia Lipiec 03 2019 19:33:56

14 czerwca odbyła się nasza impreza pożegnalna. Zostali na nią zaproszeni: Pani Dyrektor, nauczyciele, nasi rodzice oraz pracownicy obsługi i administracji. We wspólnej zabawie towarzyszyły nam również klasy VI i VII. Przygotowaliśmy oprawę, a rodzice poczęstunek.
Po przybyciu wszystkich na umówioną godzinę, udaliśmy się do sali numer 17, aby obejrzeć przygotowany przez Natalię film ze składanką naszych zdjęć oraz kilku filmików z naszym udziałem. Film był bardzo śmieszny, ale także wzruszający, wszystkim bardzo się podobał.
Następnie udaliśmy się do „sali kolumnowej”, gdzie czekały na nas porozstawiane na stole smakołyki. Mieliśmy też czas na krótkie rozmowy.
Następnym punktem imprezy była fotobudka przygotowana przez uczniów i panią Magdę Kusyk. Wszyscy porobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z naszymi przyjaciółmi.
Po tej atrakcji udaliśmy się na dół, aby zjeść „coś konkretnego”, czyli pizzę. Niektórzy z nas zostali przy stole i rozmawiali, reszta bawiła się na sali gimnastycznej lub wygrzewała przy ognisku. Rozstaliśmy się około godziny 23.00 i zmęczeni wróciliśmy do domu.
Impreza pozostanie w naszych sercach na długie lata. Była to jedna z ostatnich chwil w naszej szkole i spędziliśmy ją naprawdę wyjątkowo. Mogliśmy ostatni raz pobawić się w tym składzie na szkolnej imprezie. Będzie nam brakowało koleżanek i kolegów, ale także samego budynku szkoły, w której przeżywaliśmy pierwsze wzloty i upadki. Będzie nam brakowało także Pani Dyrektor, nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły. Cieszymy się, że towarzyszyli nam oni przez ostatnie lata.

Przygotowała Julia Zając,
absolwentka.


Rozszerzona zawartość newsa