Nawigacja
BIP
  Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualności
  Kontakt
  Aktualności
  Linki
  Przetargi
  Ogłoszenia
  Dziękujemy!!!!
  Galeria

Nasza Szkoła
  Szkoła
  Historia szkoły
  Patron
  Misja szkoły
  Dokumenty

Szkolna Społeczność
  Rodzice
  Prawa dziecka

Nasza Praca
  Prace nauczycieli
  Projekty i działania
  Konkursy
  Osiągnięcia
  Innowacje
  Certyfikaty
  Galeria
  Archiwum

Stowarzyszenie
  Stowarzyszenie ŁAŃCUCHÓW

Fundusze Europejskie

XLXLXLX
SZKOLNA WIGILIA

Foto: Magda Kusyk

ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI

xxx
KONKURS SKO 2018

W listopadzie 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szkolną Kasę Oszczędności pt. „Konkurs na skarbonkę EKO – Oszczędna świnka”.
Do wykonania skarbonek można było wykorzystać materiały podlegające recyklingowi.

Nagrodzeni zostali:
I miejsce –Wiktoria Górecka, kl. I;
II miejsce – Natalia Zając, kl.I;
Gabriel Jakubowski, kl.IV;

LAUREATOM GRATULUJEMY NAGRÓD I POMYSŁÓW !!!

Opiekun SKO: Iwona Szuplewska.

ŚNIADANIE DAJE MOC

Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji ,,Śniadanie daje moc”. Uczniowie wraz z rodzicami i opiekunami przygotowali kilka propozycji zdrowego śniadania, które jest tak istotne w ich prawidłowym rozwoju. Ponadto dzieci utrwaliły wiedzę o 12 zasadach zdrowego odżywiania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły nam w przygotowaniu tej akcji.

Przygotowały: Aneta Wójcik, Katarzyna Kondracka

PRZEDŚWIĄTECZNE PRZEBIERANKI

Samorząd Uczniowski chcąc podkreślić, że mimo iż ciałem jesteśmy jeszcze w szkole, ale w głowach nam już Święta dnia 19 grudnia, czyli na dwa dni przed szkolną Wigilią zaprosił swoich kolegów i koleżanki do przebrania się w stroje świąteczne. Na wszystkich buziach tego dnia gościły szerokie uśmiechy. Oto co z tego wyszło:

Tekst i foto: Magda Kusyk

MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

W czwartek, 6 grudnia, klasy IV-VIII wzięły udział w turnieju – „Mikołajki na sportowo” zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy w których znaleźli się uczniowie wszystkich klas od IV do VIII. Członkowie samorządu zorganizowali i koordynowali 3 konkurencje sportowe : sztafeta, rzuty do kosza, strzał do bramki. Drugą częścią turnieju była gra w zbijaka. Pozostali uczniowie żywo kibicowali swoim kolegom i koleżankom, a w między czasie mogli skorzystać z dodatkowej atrakcji- gry w ping-ponga. Dziękujemy Pani Dyrektor i innym nauczycielom, który pozwolili nam zorganizować tę atrakcje dnia, a także wszystkim uczniom za wzięcie udziału i zaangażowanie.


Tekst i foto: Magda Kusyk

MIKOŁAJKOWY PREZENT

6 grudnia Mikołaj przynosi grzecznym dzieciom prezenty. W tym roku mikołajkowym prezentem dla uczniów klasy I i II oraz grupy 6 – latków był wyjazd do kina. Uczniowie obejrzeli komedię animowaną „Grinch” – na podstawie świątecznego klasyka – książki „Dr. Seuss”. Historia zrzędliwego, cynicznego stwora, który marzy tylko o jednym – by ukraść święta Bożego Narodzenia. Zabawna, pełna ciepła, historia świąteczna z olbrzymią dawką optymizmu bardzo spodobała się dzieciom. Wszyscy miło i przyjemnie spędziliśmy ten czas i zadowoleni wróciliśmy do domu.

Marta Wawrzycka

MODA NA ODBLASKI


6 grudnia 2018r. sześcioro uczniów z kl. I-IV reprezentowało naszą szkołę na finale konkursu

„MODA NA ODBLASKI”
:


kl. I – Wiktoria Tylec, Przemysław Buda,
kl. II – Ewa Stamirowska, Filip Czuchryta,
kl. IV – Maja Kondracka, Hubert Stamirowski.
Finał konkursu odbył się w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Jego organizatorem był Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, współorganizatorami zaś Fundacja Krajowe Centrum Bezpieczeństwa z siedzibą w Warszawie, Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Konkurs został objęty patronatem honorowym Wojewody Lubelskiego i Marszałka Województwa Lubelskiego.
Uczniów do konkursu przygotowały panie: Marta Wawrzycka, Katarzyna Kondracka i Anna Obara.

Tekst i foto: Katarzyna Kondracka

MAGICZNE ANDRZEJKI

Koniec listopada, to czas Andrzejek – czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Nasze maluchy z przedszkola, 6 – latki oraz uczniowie z klasy I i II również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Zorganizowaliśmy więc zabawę, by wspólnie się pobawić, poczarować, powróżyć. W tym dniu gościliśmy wróżki – koleżanki ze szkolnego klubu wolontariatu, które zabrały dzieci do świata magii i czarów. Dowiedzieliśmy się co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy. Ten magiczny dzień wróżb i czarów bardzo spodobał się dzieciom szczególnie, że tradycyjnie miały również zabawę przy dźwiękach wesołej muzyki.

Marta Wawrzycka

Strona 4 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
   Licznik Odwiedzin
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?