Nawigacja
INFORMACJE URZĘDOWE
  Biuletyn Informacji Publicznej
  INFORMACJE MEN
  CYBERBEZPIECZEŃSTWO
  RODO

Aktualności
  Strona główna
  Kontakt
  Aktualności
  Linki
  Przetargi
  Ogłoszenia
  Dziękujemy!!!!
  Galeria

Nasza Szkoła
  Szkoła
  Historia szkoły
  Patron
  Misja szkoły
  Dokumenty

Szkolna Społeczność
  Rodzice
  Prawa dziecka

Nasza Praca
  Prace nauczycieli
  Projekty i działania
  Konkursy
  Osiągnięcia
  Innowacje
  Certyfikaty
  Galeria
  Archiwum

Stowarzyszenie
  Stowarzyszenie ŁAŃCUCHÓW

Fundusze Europejskie

W NASZYM ŚWIECIE WYOBRAŹNI

W ramach obchodów zorganizowano przegląd talentów i pasji. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały „Trzy rockowe dziewczyny”: Klaudia, Malwina i Wiktoria z Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Łęcznej oraz Oliwia, Julia i Szymon- uczniowie klasy V c ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie. Umiejętności taneczne zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej, zespoły: „Kruszynki” i „Roztańczone Ludki” ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Białce oraz zespół „Crazy Dance” z Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Milejowie.Swój talent aktorski zaprezentował zespół teatralny „Bystrzaki” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy w przedstawieniu z humorem pt. „Kopciuszek”. Swoje umiejętności aktorskie pokazali również uczniowie klasy II i V ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie.Jako gospodarze wystawili barwne przedstawienie pt. „Baśniowy ambaras”.
Oprócz występów zespołowych były też występy indywidualne. Wiktor Sochacki ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego w Milejowie opowiedział nam o swojej pasji jaką są dla niego zwierzęta i podzielił się swoją wiedzą na ich temat. Zaprezentował nam również swoją bardzo pokaźną kolekcję zwierzakowych figurek i maskotek oraz książek o zwierzętach. Swoją pasją podzielił się z nami także Kacper Szymański-uczeń klasy II naszej szkoły, który interesuje się dinozaurami i wie o nich naprawdę dużo. Zaprezentował nam swoją wiedzę na ten temat podczas prezentacji multimedialnej, którą przygotował z pomocą nauczyciela wspomagającego.
Niespodzianką był występ taneczny grupy „Praktyka Ruchu” z Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie. Po występie tancerze porwali wszystkich do tańca, przy okazji dając nam cenną lekcję ruchów tanecznych za co serdecznie dziękujemy.
W ramach obchodów ogłoszony został konkurs plastyczny „W naszym świecie wyobraźni”, w którym wzięli udział uczniowie i podopieczni wspomnianych placówek, wykonując grupowe prace plastyczne.
Podczas uroczystości pani Zofia Tchurzewska - Sekretarz Gminy Milejów i pani Jolanta Wójcik –dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie wręczyły dyplomy i nagrody rzeczowe uczestnikom konkursu plastycznego i przeglądu talentów i pasji.
Serdecznie dziękujemy sponsorom XI Powiatowego Dnia Godności za okazane wsparcie przy organizacji tak ważnej dla nas uroczystości. A byli nimi:
- Gmina Milejów,
- Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Łęcznej,
- pani Agnieszka Malinowska - Sklep Spożywczy „GROSZEK” Łańcuchów,
- Hurtownia „ARPOS” Beata Mazurek Marek Ogórek Spółka Jawna w Łęcznej,
- pani Aneta Malinowska - pracownika Szkoły Podstawowej w Łańcuchowie.
Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy wszystkim dyrektorom, nauczycielom, opiekunom i rodzicom oraz uczniom i uczestnikom poszczególnych szkół i placówek za wkład włożony w przygotowanie prac plastycznych, prezentacji i występów, które dostarczyły wszystkim wielu radości i wzruszeń. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, za który również serdecznie dziękujemy.
Wierzymy, że ten dzień na długo zagości w naszej pamięci i jeszcze przez długi czas będziemy go wspominać.

   Licznik Odwiedzin
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?