„MŁODZI NA START”- WYJAZD DO BYSTRZYCY

„MŁODZI NA START”- WYJAZD DO BYSTRZYCY

W dniu 02.06.2022 r.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Integracyjnych Zawodach Sportowych ,,Młodzi na Start” organizowanych przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Bystrzycy. W części powitalnej mogliśmy posłuchać piosenek i hymnu szkoły w wykonaniu uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Bystrzycy. Następnie rodzice, opiekunowie i nauczyciele mogli wysłuchać prelekcji dr hab. Anny Prokopiak na temat: Osoba ze spectrum Autyzmu i odżywianie. O czym warto wiedzieć?” W tym czasie wszyscy uczniowie przygotowywali się do zawodów pod okiem czujnego trenera, by następnie wziąć udział w rywalizacji.  W zmaganiach uczestniczyli uczniowie z kilku szkół i ośrodków, m.in.  ze Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie, Szkoły Podstawowej w Łuszczowie, Szkoły Podstawowej w Niemcach, Szkoły Podstawowej w Świdniku Małym, a także uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Załuczu i oczywiście uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Bystrzycy.  Była świetna zabawa, ale też i rywalizacja. W podziękowaniu za udział w Integracyjnych Zawodach Sportowych ,,Młodzi na Start” nasi uczniowie otrzymali od pani dyrektor Bożeny Filipek pamiątkowy puchar i dyplom, a także drobny upominek do zabawy na świeżym powietrzu.

Tekst i zdjęcia: Pani Małgorzata Żyłowska

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content