„KSZTAŁCENIE ANIMATORÓW SPORTU SZKOLNEGO” – edycja 2023

„KSZTAŁCENIE ANIMATORÓW SPORTU SZKOLNEGO” – edycja 2023

Właśnie dobiegła tegoroczna edycja ogólnopolskiego przedsięwzięcia pt.„KSZTAŁCENIE ANIMATORÓW SPORTU SZKOLNEGO” – edycja 2023, finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, koordynowanego przez Wojewódzkie Szkolne Związki Sportowe.

Uczniowie naszej szkoły oczywiście brali udział w tegorocznej edycji kursu. Przedsięwzięcie skierowane było głównie do uczniów klas VII i VIII. Uczestnicy zdobyli niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą organizacji szkolnych imprez sportowych, zasad gier i zabaw sportowych oraz przepisów sędziowski. Uczniowie otrzymali materiały edukacyjne oraz koszulki. Za organizację kursu w naszej szkole odpowiedzialny był Pan Michał Guz.

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content