Dzień Strażaka

Dzień Strażaka

Dzień Strażaka ⛑️🧯🚒👨‍🚒
„Ze strażaka kawał zucha, jedzie tam gdzie ogień bucha. Leje wodą w lewo, w prawo, gasząc pożar z wielką wprawą”.
04 maja – Międzynarodowy Dzień Strażaka to wyjątkowe święto, bo bliskie pasjom wszystkich małych chłopców. Dzień ten został poświęcony strażakom w hołdzie za ich trud i narażanie życia. Jak co roku naszą szkołę odwiedziła drużyna strażacka z OSP Łancuchów. Strażacy zaprezentowali swoje umiejętności ale przede wszystkim sprzęt jakim dysponuje ich jednostka. Ta wspaniała atrakcja na nowo pobudziła w dzieciach zainteresowanie zawodem strażaka. Dziękujemy za odwiedziny i życzymy wszystkim strażakom nie tylko sukcesów w ich misji ratowania, ale także zdrowia, szczęścia oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content