DZIEŃ MATKI I OJCA

DZIEŃ MATKI I OJCA

Dzień Matki i Ojca – to szczególne święto, które stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.

26 maja odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły Mamusie i Tatusiowie. Dyrektor szkoły pani Jolanta Wójcik przywitała przybyłych gości i złożyła im serdeczne życzenia. Następnie uczniowie zaprosili do wspólnego świętowania i oglądania przygotowanej części artystycznej. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych gości malowało się wzruszenie, a także duma ze swoich zdolnych pociech. Po wspaniałych występach Rodzice otrzymali upominki z okazji ich święta. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionym stole. Radosne chwile spędzone w szkole przy ciastku i kawie umilone występami pociech były dla Rodziców okazją do głębszego przeżycia swojego święta, a dzieciom dały możliwość wyrażenia miłości kochanym Rodzicom. Nad całością części artystycznej czuwały nauczycielki: pani Iwona Szuplewska i pani Teresa Zgolińska. Dekorację przygotowała  pani Anna Nazarewicz wraz z innymi pracownikami.

Zdjęcia: Pani Anna Nazarewicz

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content