Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka jest świętem, które lubią wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń. W naszej szkole ten dzień obchodziliśmy właśnie dzisiaj. Od rana panowała radosna atmosfera. Na dzieci czekało wiele atrakcji, były dwa dmuchańce, konkursy, zabawy, kolorowe tatuaże oraz gry sportowe. Był też grill z kiełbaską dla każdego dziecka. Aby dzieci mogły złapać oddech Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek: ciasto, popcorn, watę cukrową oraz orzeźwiającą granitę. Pogoda nam dopisała, wszystko się udało. Dzieci do domów wracały z szerokim uśmiechem oraz symbolicznym upominkiem. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy. Szczególnie podziękowania należą się Radzie Rodziców. Tekst:Monika Rydz-Szewczyk, zdjecia: Katarzyna Kondracka, Anna Obara, Anna Kudelska, Monika Rydz-Szewczyk

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content