BohaterON – włącz historię!

BohaterON – włącz historię!

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.
Jest realizowana od 2016 roku przez trzy wrocławskie organizacje: Fundację Rosa, Fundację Sensoria i Fundację Pokolenia Kolumbów, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć ? Edukacja ? Pomoc. Celem Akcji jest podniesienie poziomu wiedzy i świadomości uczniów na temat Powstania Warszawskiego za sprawą przeprowadzonych lekcji tematycznych oraz dobrowolne wysłanie kartki/listu/laurki z życzeniami.


Uczniowie z kl. III i kl. V naszej szkoły wykonywali kartki świąteczne wraz z życzeniami dla Powstańców Warszawskich.
Przeprowadzono również lekcje patriotyczne na temat Powstania Warszawskiego z wykorzystaniem materiałów edukacyjnych audio i wideo udostępnionych przez fundację. Jedna z nich to ?Mały? Roznosiciel Nadziei?, która opowiada o pięknej przyjaźni małego chłopca i dzielnej łączniczki.


Uczniowie klas starszych dowiedzieli się o tym, że nawet w najtrudniejszych chwilach pojawiał się promyk nadziei i poczucie, że warto było narażać życie, aby przenieść listy, które dawały nadzieję i dostarczały radości w świecie opanowanym przez zło.


Trzeba było szybko dorosnąć i doświadczyć, że w wojnie nie ma w pełni szczęśliwych zakończeń.
Nauczyciele, którzy czuwali nad realizacją projektu to:


Emilia Kostrobało, Agnieszka Mutwicka, Magdalena Falkiewicz i Janusz Bączek.

Jedna odpowiedź

  1. Being a digital marketer today is definitely not easy! Not only do you need high-quality content, you need a lot of it. But creating good content is incredibly time consuming. At least that is what I thought until I came across WordAi… In case you have never heard of WordAi, it is a lightning fast content rewriter that uses Artificial Intelligence to automatically create unique variations of any piece of content. The best part is, WordAi creates rewrites that both humans and Google love.  I know, that’s a bold claim and I was pretty skeptical myself. So I decided to test their claims with their free trial and can tell you honestly, I opted directly for the yearly subscription after that. I’m not exaggerating when I tell you that WordAi is better than any other tool, service, or method on the market. I have been using WordAi to fill out my blogs and have already covered the cost of my yearly subscription. It’s crazy but I’m just scratching the surface of how far I can scale my SEO with WordAi! While I am using WordAi to scale my SEO efforts, you can also use WordAi to diversify your copy or even brainstorm to beat writer’s block! I could tell you about WordAi all day, but you really just need to try it for yourself. They are so confident in their technology that they offer a completely free 3-day trial AND a 30-day money back guarantee. So what are you waiting for? Click here to get started with WordAi for Free! https://bit.ly/wordai_com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

EnglishGermanPolishUkrainian
Skip to content